درباره ما

با توجه به نیاز روزافزون ارتقا کیفی تولید در دنیا، کاهش مصرف انرژی و افزایش راندمان تجهیزات، در تلاشیم با بهره گیری از دانش و تخصص، بهترین و مرغوب ترین تجهیزات را بمنظور رفع نیاز در داخل کشور فراهم آوریم. لذا در این راستا با هدف همیاری راهبردی تاسیسات صنایع، شرایط واردات تجهیزات با مارک های معتبر بین المللی را فراهم نموده ایم، تا بهمراه خدمات فنی همچون طراحی و راه اندازی سیستمهای تاسیساتی خدمات کاملی ارائه نماییم.
شرکت رسام بخار گستر با تکیه بر کارشناسان باتجربه در زمینه بازرگانی تخصصی تجهیزات تاسیسات صنعتی در تمامی مقاطع از جمله شرایط تحریم های سیاسی و اقتصادی همواره خدمات ارزنده ای را به مخاطبان خود ارائه کرده است.

   

عمدتا مشکلات قابل ملاحظه ای در بکارگیری تجهیزات تاسیساتی نامناسب دیده می شود که اثرات جبران ناپذیری به صنایع وارد می نماید، ما سعی نموده ایم با شناسایی و اطلاع رسانی در این خصوص و در نهایت با ارائه راهکارهای مناسب، همکاری موثری را حاصل نماییم.

شرکت رسام بخار گستر در ابتدای سال 1392 در اوج شرایط تحریم های سیاسی و اقتصادی با هدف تأمین کالاهای خاص و با پشتوانه کارشناسان زبده در زمینه مهندسی و بازرگانی تخصصی تجهیزات تاسیسات صنعتی، تاسیس گردید. در این راستا مشارکت با شرکتهای بین المللی در چندین کشور در دستور کار قرار گرفت تا شرایط مطمئنی جهت واردات کالاهای خاص فراهم گردد. این تجهیزات بهمراه کلیه مدارک و مستندات استاندارد تأمین می گردند.

شرکت رسام بخار گستر در حال حاضر نماینده شرکتهای WATSON McDaniel آمریکا متخصص تجهیزات بخار و CONFLOW S.P.A ایتالیا متخصص شیرآلات کنترلی در ایران می باشد. همچنین این شرکت تجهیزات تاسیسات مکانیکی دیگر را براساس سفارش جهت صنایع مختلف تأمین می نماید.

شرکت Watson McDaniel از سال 1878 تا کنون یکی از تولیدکنندگان تخصصی تجهیزات ویژه بخار صنعتی محسوب می گردد، این شرکت یکی از بنیان گذاران استانداردهای بین المللی محسوب می گردد، کلیه نیازهای مختلف و متعدد تجهیزات ویژه سیستم بخار را مرتفع می نماید دامنه تولیدات این شرکت در رنج وسیعی از فشارها و کاربردها می باشد و شامل انواع تله بخارها و شیرهای فشارشکن بخار، انواع پکیجها و تجهیزات بازیافت کندانس و انرژی در سیستم بخار می باشد. این شرکت سازنده مرغوب ترین و با دوام ترین تجهیزات سیستم بخار در دنیا محسوب می شود، امکانات تولید این شرکت در بالاترین سطح در صنعت آمریکا بوده و از سیستمهای فوق هوشمند ماشینکاری بهره می برد و دارای گواهینامه های ISO9001 و ASME در تولید نیز می باشد. 

شرکت CONFLOW ایتالیا از سال 1976 در عرصه بین المللی اقدام به تولید تجهیزات صنعتی نموده و جزء معدود شرکتهایی است که همچنان محصولات خود را در کارخانجات اروپایی تولید می نماید. این محصولات مورد تأیید بالاترین استانداردهای قرار گرفته اند. برند CONFLOW پیش از این نیز فعالیت گسترده ای در ایران و بخصوص صنایع نفت و گاز داشته و در vendor list بسیاری از سازمان ها و نهادها در کنار برندهای معتبر دیگر قرار داشته است. این شرکت دارای رنج وسیعی از تجهیزات می باشد و از شاخص ترین تجهیزات این برند شیرهای کنترلی آن می باشد که در تنوع وسیعی طراحی و ساخته می شود تا شرایط متعدد مورد نیاز را بازده باشد.

 

 

توانمندی ها

  • تأمین تجهیزات
  • طراحی و مشاوره
  • آموزش سیستم بخار و کندانس
  • اجرا تاسیسات مکانیکی


شرکت رسام بخار گستر تأمین کننده انواع شیرهای کنترلی و شیرآلات صنعتی و .... می باشد که با بهره گیری از دو گروه کارشناسان زبده بازرگانی و کارشناسان تأسیسات صنعتی با سابقه ای بالغ بر 10 سال، تجهیزات مورد نیاز پروژه های مختلف از جمله کارخانجات صنعتی، نیروگاهها، پتروشیمی ها، پالایشگاهها و پروژه های نفتی را تأمین می نماید و ضمن آن مشاوره فنی در خصوص طراحی، محاسبه و اجرا ارائه می نماید.
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت رسام بخار گستر می باشد .
طراحی سایت